Course Curriculum

POCZĄTEK – SPOTKANIE Z INTENCJĄ

  • Skąd przychodzisz, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz?
  • BONUS – MEDYTACJA – ZASIEWANIE ZIAREN INTENCJI
    00:00

BONUS

CZĘŚĆ I – WYKŁADY

WYKŁAD I

WYKŁAD II

WYKŁAD III

WYKŁAD IV

WYKŁAD V

PODSUMOWANIE

DODATEK DO WYKŁADÓW 2 – 5

WYKŁAD VI

CZĘŚĆ DRUGA

ETAP I – PRACA Z CIENIEM
Ten etap pozwoli Ci rozpoznać własne mechanizmy zachowań oraz struktury Twojej tożsamości broniące dostępu do Twojej wrażliwości. Zadasz sobie pytania: Kto unika kontaktu? Jaka JA chowam się przed światem? Poznasz podstawowe mechanizmy unikania kontaktu i odnajdziesz te, które są żywe w Twoim życiu.

ETAP II – PRZEBUDZENIE
Podczas tego etapu zbudujesz bezpieczne naczynie do odczuwania własnej wrażliwości. Obudzisz w sobie obecność jakiej pragniesz doświadczać. Poznasz i wdrożysz w życie nowe przekonania, które pozwolą Ci kreować relacje wspierające Cię na drodze do realizowania swojej pasji.

ETAP III – NOWA ZIEMIA
W tym etapie ugruntujesz nową wizję siebie. Dotychczas pracowałaś z głębokimi przekonaniami na poziomie ciała, emocji i umysłu. Teraz wejdziemy w obszar kreowania nowej wizji i nauki ucieleśniania jej w życiu. Odpowiadaj na pytania szukając odpowiedzi w Sercu. Zakładaj, ze wszystko jest możliwe, nie ma ograniczeń. Pozwól sobie czuć to, co przywołujesz w myślach. Śnij na jawie i odczuwaj to, co przychodzi.

TO JUŻ KONIEC

BONUS

otwIERAM się na życie

PROGRAM ONLINE

Witaj Kobieto,
Dziękuję Ci zaufanie i ciekawość, by udać się ze mną w tak intymną podróż. Razem będziemy rozpoznawały nasze mechanizmy unikania kontaktu ze sobą, z innymi i z życiem w ogóle. Mechanizmy unikania kontaktu są wynikiem „twórczego przystosowania” w dzieciństwie. Innymi słowy są to postawy i zachowania, których nauczyliśmy się by przetrwać w środowisku, w którym dorastaliśmy. Wiele z nich, do dziś chroni nasze poranione serca. Teraz, jako dorosłe kobiety, możemy rozpoznać te mechanizmy dając sobie w tym procesie odpowiednią opiekę. Mam nadzieję, że treści, które znajdziesz na tej platformie będą dla Ciebie wsparciem i inspiracją. I że po 6 miesiącach będziesz czuła więcej zaufania do siebie i otwartości na to, co Cię spotyka w świecie zewnętrznym.

Kilka ważnych informacji:

Forma nagrań:

Program składa się z nagrań live’ów które miały miejsce podczas programu „Otwórz się na Życie”. Oznacza to, że spotkania te miały miejsce na żywo a moimi odbiorcami były kobiety. Często zadawałam im pytania, a one odpowiadały w komentarzach. Wielokrotnie usłyszysz jak odnoszę się do tego, czym kobiety dzieliły się na żywo oraz że zapraszam je do dzielenia się w grupie na Facebooku.

Przygotowując się do autoryzowanej formy programu, początkowo chciałam nagrać „lekcje” od nowa (w bardziej profesjonalny sposób) ale uznałam, że byłoby to dla mnie mniej autentyczne. Mam nadzieję, że momentami słabszej jakości video live’ów zrównoważy się w Twoim odbiorze z wartością treści merytorycznych.

Wszystkie pytania, które zadaję kobitom traktuj tak, jakbym zadawała je Tobie i odpowiadaj na nie w myślach lub w zeszycie.

Do każdej z lekcji przygotowałam dla Ciebie karty pracy z których możesz skorzystać bezpośrednio na platformie lub w formie papierowej ( po wydrukowaniu PDFów). Karty zawierają pytania i doświadczenia. Na pytania najlepiej jest odpowiadać w formie pisanej a doświadczenia w większości zapraszają do wizualizacji.

Nagrania na platformie możesz odsłuchiwać w formie video lub mp3. Możesz też je pobrać na telefon.

INNYMI SŁOWY MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU NA 2 SPOSOBY:

Na platformie (6 wykładów i 6 lekcji video i mp3 + karty pracy + 3 bonusowe nagrania)

Pobierając nagrania mp3 i drukując PDF (6 wykładów i 6 lekcji + kart pracy)

Myśląc o kobietach, które lubią słuchać nagrań mp3 przed snem, gdy komórka jest na trybie samolotowym (ja też jestem taką kobietą :)) przygotowałam dla Ciebie nagrania mp3 wszystkich lekcji, które miały miejsce w programie (jest ich 10).

Zeszyt

Zachęcam Cię do zaopatrzenia się w zeszyt, w którym będziesz mogła robić notatki. 

Zaczniemy od zapisania w nim intencji. Jeśli zdecydujesz się na wydruk PDFu, możesz też pisać po nim, będzie tam sporo miejsca na notatki.

Bardzo możliwe, że gdy zaczniesz podróż w tym programie, Twoja Dusza (Serce/ wyższe Ja/ podświadomość i nadświadomość) zacznie się z Tobą kontaktować. Może się to dziać przez sny, wglądy, intuicyjne przeczucia. Moim zdaniem warto notować to, co przychodzi. Zawsze mówię moim klientkom na sesjach 1:1, że zeszyt może być najlepszym terapeutą, bo zapisując w nim swoje myśli, uczucia i sny możesz poznać samą siebie z zupełnie nowej perspektywy.  A to pozwoli Ci wzrastać ku pełnej integralności. Ja osobiście bardzo lubię wracać do starych zeszytów, do zapisanych w nich intencji i snów. Zazwyczaj jestem wtedy zaskoczona, że obecnie żyję to, o czym kiedyś pisałam! To samo może się wydarzyć się Tobie!

O wizualizacji

My kobiety mamy ogromny potencjał uzdrawiania (transformacji starego w nowe) za pomocą wizualizacji. Jest wiele badań naukowych, których wyniki jasno wskazują, że dla naszego mózgu nie ma różnicy czy sobie coś wyobrażamy czy przeżywamy to w rzeczywistości. To oznacza, że możemy spotykać naszą przeszłość i przyszłość wewnątrz siebie a to z kolei przynosi nam możliwość transformacji zapisów w naszej pamięci i w naszych ciałach fizycznych i emocjonalnych. Dzięki wyobrażaniu sobie danej sytuacji możemy przeżyć ją na nowo na każdym poziomie siebie. 

Zapraszam Cię do wykonywania wizualizacji proponowanych przeze mnie w doświadczeniach ponieważ dzięki nim możesz uzdrowić przeszłość i zmienić swoje postawy wobec siebie i kobiet, które spotykasz. Zachęcam Cię byś zawsze przed wykonaniem doświadczenia połączyła się ze swoim ciałem. Możesz w tym celu porozciągać się trochę lub potańczyć a później usiądź wygodnie z prostym kręgosłupem i otwartą klatką piersiową i weź kilka głębokich oddechów. A później zacznij śnić na jawie. Jeśli  poczujesz, że jesteś gotowa by wykonać jakieś doświadczenie w rzeczywistości, np. zamiast wyobrażać sobie, że mówisz komuś o swoich nowo poznanych potrzebach, chcesz to naprawdę zrobić, zapraszam Cię do tego. Ale pamiętaj by być na siebie uważną i zadbać o siebie w tego typu konfrontacji.

jesteś tą, która wie

W programie dzielę się z Tobą wiedzą pozyskaną podczas moich studiów oraz moim własnym doświadczeniem - tylko tym, co sama przeżyłam w moich relacjach. Jednak nie wszystko o czym mówię, bez względu na to, czy pochodzi to z książek czy z mojego życia, będzie prawdą dla Ciebie. To dobrze! Sprawdzaj w sobie czy to, co wnoszę rezonuję z Tobą, próbuj metod, do których Cię zapraszam, bierz te, które Ci służą a pozostałe odrzuć śmiało. Pytaj, smakuj...

To już wszystko!
Przygotuj zeszyt (lub wydrukowany PDF), zrób sobie pyszną herbatę i zaczynamy!
- Aleksandra – towarzyszka w podróży

wsparcie

Jeśli w trakcie programu poczujesz, że jest w Twoim ciele i emocjach więcej do objęcia niż myślałaś i będziesz potrzebowała wsparcia, w każdej chwili możesz skorzystać z sesji 1:1 ze mną.

wspracie indywidualne

Newsletter

Zapisz się na newsletter Pasjonujące Listy, czyli listy pisane z pasją i odbierz lekcję: "Przyjemna miesiączka - co zrobić, by mnie nie bolało?" oraz checklistę, która pomoże Ci zadbać o siebie w czasie miesiączki.

.