SPOTKANIE Z INTENCJĄ

  • Skąd przychodzisz, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz?
    00:00
  • BONUS – MEDYTACJA – ZASIEWANIE ZIAREN INTENCJI
    00:00

MODUŁY – WYKŁADY WSTĘPNE – WYJAŚNIENIE

MODUŁ 1 INICJACJA Utrata kontaktu z Duszą – kontakt z tym, czego doświadczasz.

MODUŁ 2. ZANURZENIE Powrót do Domu – proces głębokiego kontaktu ze sobą

MODUŁ 3. POJEDNANIE Narodziny Duchowego Dziecka

MODUŁ 4. SPOTKANIA Z DUSZĄ

MODUŁ 5. WYNURZENIE Integracja w świecie

Gratulacje! TO JUŻ KONIEC

Odzyskaj skórę swojej duszy

PROGRAM ONLINE DLA KOBIET PRAGNĄCYCH NAWIĄZAĆ KONTAKT ZE SOBĄ NA GŁĘBSZYM POZIOMIE

Witaj Kobieto,
Dziękuję Ci zaufanie i ciekawość, by udać się ze mną w tą intymną podróż odzyskiwania utraconych kawałków Ciebie. Czuję się poruszona otwierając przed Tobą przestrzeń spotkania z Duszą. Razem odwiedzimy miejsca zapomniane lub nigdy nie odkryte. Gdy spotykałam się z Kobietami w kontekście tego programu, ja także odzyskiwałam skórę mojej duszy. Dziękuję Ci za kontynuowanie ścieżki wyznaczonej przez baśń Clarissy Picola Estes “Skóra Foki”, która była dla mnie inspiracją do stworzenia tego programu. Mam nadzieję, że treści, które znajdziesz na platformie będą dla Ciebie wsparciem i inspiracją w tej podróży.
Aleksandra

Kilka ważnych informacji:

Forma nagrań:

- nagrania wykładów (video lub mp3 / na platformie lub do pobrania)
- karty pracy z pytaniami i doświadczeniami (na platformie lub do pobrania w PDF)
- bonusowe nagrania video

Program składa się z 4 nagrań live’ów które miały miejsce na moim fanpage przed programem. Te cztery nagrania otwierają cztery moduły stanowiące strukturę dla kolejnych wykładów mających miejsce podczas trwania programu „Odzyskaj skórę swojej duszy”. Oznacza to, że spotkania te miały miejsce na żywo a moimi odbiorcami były kobiety. Często zadawalam im pytania a one odpowiadały w komentarzach. Wielokrotnie usłyszysz jak odnoszę się do tego, czym kobiety dzieliły się na żywo oraz że zapraszam je do dzielenia się w grupie na Facebooku.
Przygotowując się do autoryzowanej formy programu, początkowo chciałam nagrać „lekcje” od nowa (w bardziej profesjonalny sposób) ale uznałam, że byłoby to dla mnie mniej autentyczne. Mam nadzieję, że momentami słabszej jakości video live’ów zrównoważy się w Twoim odbiorze z wartością treści merytorycznych. Wszystkie pytania, które zadaję kobietom traktuj tak, jakbym zadawała je Tobie i odpowiadaj na nie w myślach lub w zeszycie. Do każdej z lekcji przygotowałam dla Ciebie karty pracy, z których możesz skorzystać bezpośrednio na platformie lub w formie papierowej ( po wydrukowaniu PDFów). Karty zawierają pytania i doświadczenia. Na pytania najlepiej jest odpowiadać w formie pisanej a doświadczenia w większości zapraszają do wizualizacji.
Nagrania na platformie możesz odsłuchiwać w formie video lub mp3. Możesz też je pobrać na telefon.

nagrania mp3:

Myśląc o kobietach, które lubią słuchać nagrań mp3 przed snem gdy komórka jest na trybie samolotowym (ja też jestem taką kobietą :)) przygotowałam dla Ciebie nagrania mp3 wszystkich lekcji, które miały miejsce w programie (jest ich 10).

Zeszyt

Zachęcam Cię do zaopatrzenia się w zeszyt, w którym będziesz mogła robić notatki. 

Zaczniemy od zapisania w nim intencji. Jeśli zdecydujesz się na wydruk PDFu, możesz też pisać po nim, będzie tam sporo miejsca na notatki.

Bardzo możliwe, że gdy zaczniesz podróż w tym programie, Twoja Dusza (  Serce/ wyższe Ja/ podświadomość i nadświadomość) zacznie się z Tobą kontaktować. Może się to dziać przez sny, wglądy, intuicyjne przeczucia. Moim zdaniem warto notować to, co przychodzi. Zawsze mówię moim klientkom na sesjach 1:1, że zeszyt może być najlepszym terapeutą, bo zapisując w nim swoje myśli, uczucia i sny możesz poznać samą siebie z zupełnie nowej perspektywy.  A to pozwoli Ci wzrastać ku pełnej integralności. Ja osobiście bardzo lubię wracać do starych zeszytów, do zapisanych w nich intencji i snów. Zazwyczaj jestem wtedy zaskoczona, że obecnie żyję to, o czym kiedyś pisałam! To samo może się wydarzyć się Tobie!

O WIZUALIZACJI

My kobiety mamy ogromny potencjał uzdrawiania (transformacji starego w nowe) za pomocą wizualizacji. Jest wiele badań naukowych, których wyniki jasno wskazują, że dla naszego mózgu nie ma różnicy czy sobie coś wyobrażamy czy przeżywamy to w rzeczywistości. To oznacza, że możemy spotykać naszą przeszłość i przyszłość wewnątrz siebie a to z kolei przynosi nam możliwość transformacji zapisów w naszej pamięci i w naszych ciałach fizycznych i emocjonalnych. Dzięki wyobrażaniu sobie danej sytuacji możemy przeżyć ją na nowo na każdym poziomie siebie. 

Zapraszam Cię do wykonywania wizualizacji proponowanych przeze mnie w doświadczeniach ponieważ dzięki nim możesz uzdrowić przeszłość i zmienić swoje postawy wobec siebie i kobiet, które spotykasz. Zachęcam Cię byś zawsze przed wykonaniem doświadczenia połączyła się ze swoim ciałem. Możesz w tym celu porozciągać się trochę lub potańczyć a później usiądź wygodnie z prostym kręgosłupem i otwartą klatką piersiową i weź kilka głębokich oddechów. A później zacznij śnić na jawie. Jeśli  poczujesz, że jesteś gotowa by wykonać jakieś doświadczenie w rzeczywistości, np. zamiast wyobrażać sobie, że mówisz komuś o swoich nowo poznanych potrzebach, chcesz to naprawdę zrobić, zapraszam Cię do tego. Ale pamiętaj by być na siebie uważną i zadbać o siebie w tego typu konfrontacji.

TY JESTEŚ TĄ, KTÓRA WIE

Dzieląc się z Tobą w nagraniach, opieram się o baśń i jej interpretację z książki Biegnąca z Wilkami. Większość tego czym się z Tobą dzielę to moje własne doświadczenie –  to, co sama przeżyłam, co dla mnie było wyzwaniem i co zaprowadziło mnie do baśni „Skóra Foki”. Nie wszystko o czym mówię, bez wzglądu na to czy pochodzi to z książki czy z mojego życia,  będzie prawdą dla Ciebie. 

To dobrze! 

Sprawdzaj w sobie czy to, co wnoszę rezonuję z Tobą, próbuj metod, do których Cię zapraszam, bierz te, które Ci służą, a pozostałe odrzuć śmiało.

Pytaj, smakuj… 

wsparcie

Jeśli w trakcie programu poczujesz, że jest w Twoim ciele i emocjach więcej do objęcia niż myślałaś i będziesz potrzebowała wsparcia, w każdej chwili możesz skorzystać z sesji 1:1 ze mną.

wspracie indywidualne

To już wszystko! Przygotuj zeszyt (lub wydrukowany PDF), zrób sobie pyszną herbatę i zaczynamy!
Aleksandra – towarzyszka w podróży ucieleśniania ducha

Newsletter

Zapisz się na newsletter Pasjonujące Listy, czyli listy pisane z pasją i odbierz lekcję: "Przyjemna miesiączka - co zrobić, by mnie nie bolało?" oraz checklistę, która pomoże Ci zadbać o siebie w czasie miesiączki.

.