POCZĄTEK – SPOTKANIE Z INTENCJĄ

  • Skąd przychodzisz, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz?
  • MEDYTACJA – ZASIEWANIE ZIAREN INTENCJI
    51:27

ETAP I

ETAP II

ETAP III

ETAP IV

ETAP V

ETAP VI

ETAP VII

BONUSY

TO JUŻ KONIEC

DLA CIEBIE

Moja Krew - Moja Moc

PROGRAM ONLINE O DARZE, JAKIM JEST MIESIĄCZKA

Witaj Siostro,
Dziękuję Ci zaufanie i ciekawość, by udać się ze mną w tą intymną i wyjątkową podróż. Mam nadzieję, że treści, które znajdziesz na tej platformie będą dla Ciebie wsparciem i inspiracją.

Kilka ważnych informacji:

Forma nagrań:

Jak już pewnie czytałaś w opisie przed jego zakupem dostępu do platformy, program składa się z nagrań live’ów, które miały miejsce podczas I i II edycji Moja Krew – Moja Moc. Oznacza to, że spotkania te miały miejsce na żywo a moimi odbiorcami były kobiety. Często zadawałam im pytania a one odpowiadały w komentarzach. Wielokrotnie usłyszysz jak odnoszę się do uczestniczek programu i tego czym one dzieliły się na żywo. Przygotowując się do autoryzowanej formy, początkowo chciałam nagrać „lekcje” od nowa - w profesjonalny sposób - ale uznałam, że byłoby to dla mnie mniej autentyczne. Mam nadzieję, że momentami słabszej jakości video zrównoważy się w Twoim odbiorze poprzez treści merytoryczne a treści wynikające z interakcji między mną a kobietami będą dla Ciebie inspiracją, nie zaś rozproszeniem. Wszystkie nagrania możesz odtwarzać na platformie w formie video lub mp3.

nagrania mp3:

Myśląc o kobietach, które lubią słuchać nagrań mp3 przed snem gdy komórka jest na trybie samolotowym (ja jestem taką kobietą :)) przygotowałam dla Ciebie nagrania mp3 wszystkich lekcji, które miały miejsce w programie (jest ich 8) oraz medytacje (4). Nie są to jednak wszystkie nagrania. Poza nimi na platformie znajdziesz piękną baśń autorstwa Magdy Polkowskiej oraz 8 nagrań bonusowych, których nie możesz pobrać na telefon. Dlatego zachęcam by nie zostawić platformy na zawsze po pobraniu nagrań.

Grupa na Facebooku

Duża część treści zamieszczonych na platformie znajduje się także w grupie na Facebooku, do której możesz dołączyć. Tam możesz dzielić się sobą – wszystkim co do Ciebie przyjdzie. Ta grupa jest bezpieczną i intymną przestrzenią do której regularnie zaglądam. Jeśli mnie w oznaczysz w swoim poście, na pewno odpowiem (oznaczenie robi się wpisując w opis posta @moje imię i nazwisko i wówczas Ci wskoczę :)). W grupie jest już ponad 50 kobiet z obu edycji programu, które na pewno także chętnie podzielą się sobą w odpowiedzi na to z czym wyjdziesz. Dostęp do grupy masz dopóki Facebook będzie funkcjonował a ja będę jego użytkowniczką. Myślę, że to będzie jeszcze kilka dobrych lat. 🙂

W grupie znajdziesz post przypięty na górze dyskusji, w którym tłumaczę strukturę grupy, czyli jak co działa i gdzie co znajdziesz. 

Zeszyt

Zachęcam Cię do zaopatrzenia się w zeszyt, w którym będziesz mogła robić notatki. 

Zaczniemy od zapisania w nim intencji na tą podróż ale o tym za chwilę. Teraz chcę Ci powiedzieć o czymś innym…

Bardzo możliwe, że gdy zaczyniesz podróż z miesiączką zdarzy się, że kobieca część Twojej Duszy (innymi słowy Anima z Twojej podświadomości) zacznie się z Tobą kontaktować. Może się to dziać poprzez sny, wglądy, intuicyjne przeczucia. Moim zdaniem warto notować to, co się przejawi. Niektórzy twierdzą, że „intuicję trzeba trenować tak jak mięśnie”, ponieważ nie używana i nie dostrzegana intuicja przestaje funkcjonować we właściwy sposób. Zapisywanie jej przekazów jest takim właśnie treningiem. 

Poza tym zawsze na sesjach 1:1 mówię moim klientkom, że zeszyt może być najlepszym terapeutą, bo zapisując w nim swoje myśli, uczucia i sny możesz przeczytać samą siebie z zupełnie nowej perspektywy. A to pozwoli Ci wzrastać ku pełnej integralności. Ja osobiście bardzo lubię wracać do starych zeszytów, do zapisanych w nich intencji i snów. Zazwyczaj jestem wtedy zaskoczona, że obecnie żyję to o czym kiedyś pisałam! To samo może się wydarzyć dla Ciebie!

Moonmandala

Poniżej znajduje się mandala do pobrania w PDF. Kobiety w moim rodzie, po których odziedziczyłam dostęp do mądrości krwi księżycowej, nie miały żadnych narzędzi do „pracy” z cyklicznością (poza własną intuicją). My na szczęście mamy dziś znacznie więcej możliwości. Jedną z nich jest korzystanie z Moon Mandali. Moon Mandalę poznałam dzięki Sami Grabowskiej. Korzystam z niej od 2018 roku i bardzo to lubię. TUTAJ możesz posłuchać Samii, która opowiada o tym, jak z mandalą pracować.

Jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania w tym temacie napisz posta w grupie z hasztagiem #pytanie i zapytaj. Jeśli spodoba Ci się praca z mandalą, możesz sprawić sobie prezent kupując mandale w formacie A3  od Julii z Luna i Las. Na przyszłość – jej sklep jest TUTAJ.

wsparcie

Jeśli w trakcie programu poczujesz, że w Twoim ciele, emocjach i pamięci jest więcej do objęcia niż myślałaś i będziesz potrzebowała wsparcia, w każdej chwili możesz podzielić się tym na grupie. Jest tam wiele Sióstr o podobnym doświadczeniu. Przypominam, że możesz także przybyć na darmowy Krąg Kobiet online o darze, jakim jest miesiączka.

Pozdrawiam Cię ciepło.
Celebrujmy naszą cykliczność radośnie i w przyjemności!
- Aleksandra

wspracie indywidualne

Newsletter

Zapisz się na newsletter Pasjonujące Listy, czyli listy pisane z pasją i odbierz lekcję: "Przyjemna miesiączka - co zrobić, by mnie nie bolało?" oraz checklistę, która pomoże Ci zadbać o siebie w czasie miesiączki.

.