Course Curriculum

POCZĄTEK – SPOTKANIE Z INTENCJĄ

  • Skąd przychodzisz, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz?
  • BONUS – MEDYTACJA – ZASIEWANIE ZIAREN INTENCJI
    00:00

1. LEKCJA

2. LEKCJA

3. LEKCJA

4. LEKCJA

5. LEKCJA

6. LEKCJA

7. LEKCJA

8. LEKCJA

9. LEKCJA

10. LEKCJA

TO JUŻ KONIEC

BONUS

Autentyczne siostrzeństwo

PROGRAM ONLINE DLA KOBIET

Witaj Kobieto,
Dziękuję Ci zaufanie i ciekawość, by udać się ze mną w podróż ku rozpoznaniu relacji z Kobietami. Mam nadzieję, że treści, które znajdziesz na tej platformie będą dla Ciebie wsparciem i inspiracją.

Kilka ważnych informacji:

Forma nagrań:

Jak już pewnie czytałaś w opisie przed dokonaniem zakupu dostępu do platformy, program składa się z nagrań live’ów które miały miejsce podczas programu Autentyczne Siostrzeństwo. Oznacza to, że spotkania te miały miejsce na żywo a moimi odbiorcami były kobiety. Często zadawalam im pytania a one odpowiadały w komentarzach. Wielokrotnie usłyszysz jak odnoszę się do tego, czym kobiety dzieliły się na żywo oraz że zapraszam je do dzielenia się w grupie na Facebooku.

Przygotowując się do autoryzowanej formy programu, początkowo chciałam nagrać „lekcje” od nowa (w bardziej profesjonalny sposób) ale uznałam, że byłoby to dla mnie mniej autentyczne. Mam nadzieję, że momentami słabszej jakości video live’ów zrównoważy się w Twoim odbiorze z wartością treści merytorycznych.

Wszystkie pytania, które zadaję kobitom traktuj tak, jakbym zadawała je Tobie i odpowiadaj na nie w myślach lub w zeszycie.

Do większości wykładów przygotowałam dla Ciebie karty pracy z których możesz skorzystać bezpośrednio na platformie lub w formie papierowej ( po wydrukowaniu PDFów). Karty zawierają pytania i doświadczenia. Na pytania najlepiej jest odpowiadać w formie pisanej a doświadczenia w większości zapraszają do wizualizacji. Na platformie znajdują się także „Wątki do rozważenia”. Je także znajdziesz w PDF do pobrania.

Nagrania na platformie możesz odsłuchiwać w formie video lub mp3. Możesz też je pobrać na telefon.

INNYMI SŁOWY MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU NA 2 SPOSOBY:

Na platformie (10 lekcji video i mp3 + 5 wątków + 2 bonusowe nagrania + dodatkowe wskazówki ode mnie)

Pobierając nagrania mp3 i drukując PDF (10 lekcji + 5 wątków)

Myśląc o kobietach, które lubią słuchać nagrań mp3 przed snem, gdy komórka jest na trybie samolotowym (ja też jestem taką kobietą :)) przygotowałam dla Ciebie nagrania mp3 wszystkich lekcji, które miały miejsce w programie (jest ich 10).

Zeszyt

Zachęcam Cię do zaopatrzenia się w zeszyt, w którym będziesz mogła robić notatki. 

Zaczniemy od zapisania w nim intencji ale o tym za chwilę. Teraz chcę Ci powiedzieć o czymś innym…

Bardzo możliwe, że gdy zaczniesz podróż w tym programie, Twoja Dusza (Serce/ wyższe Ja/ podświadomość i nadświadomość) zacznie się z Tobą kontaktować. Może się to dziać przez sny, wglądy, intuicyjne przeczucia. Moim zdaniem warto notować to, co przychodzi. Zawsze mówię moim klientkom na sesjach 1:1, że zeszyt może być najlepszym terapeutą, bo zapisując w nim swoje myśli, uczucia i sny możesz poznać samą siebie z zupełnie nowej perspektywy.  A to pozwoli Ci wzrastać ku pełnej integralności. Ja osobiście bardzo lubię wracać do starych zeszytów, do zapisanych w nich intencji i snów. Zazwyczaj jestem wtedy zaskoczona, że obecnie żyję to, o czym kiedyś pisałam! To samo może się wydarzyć się Tobie!

O WIZUALIZACJI

My kobiety mamy ogromny potencjał uzdrawiania (transformacji starego w nowe) za pomocą wizualizacji. Jest wiele badań naukowych, których wyniki jasno wskazują, że dla naszego mózgu nie ma różnicy czy sobie coś wyobrażamy czy przeżywamy to w rzeczywistości. To oznacza, że możemy spotykać naszą przeszłość i przyszłość wewnątrz siebie a to z kolei przynosi nam możliwość transformacji zapisów w naszej pamięci i w naszych ciałach fizycznych i emocjonalnych. Dzięki wyobrażaniu sobie danej sytuacji możemy przeżyć ją na nowo na każdym poziomie siebie. 

Zapraszam Cię do wykonywania wizualizacji proponowanych przeze mnie w doświadczeniach ponieważ dzięki nim możesz uzdrowić przeszłość i zmienić swoje postawy wobec siebie i kobiet, które spotykasz. Zachęcam Cię byś zawsze przed wykonaniem doświadczenia połączyła się ze swoim ciałem. Możesz w tym celu porozciągać się trochę lub potańczyć a później usiądź wygodnie z prostym kręgosłupem i otwartą klatką piersiową i weź kilka głębokich oddechów. A później zacznij śnić na jawie.

O DOŚWIADCZENIACH W RZECZYWISTOŚCI

W kartach pracy znajdziesz także doświadczenia, które należy wykonać w rzeczywistości. Kobiety z programu na żywo wykonywały je w obrębie grupy na faceboooku nagrywając live’y, które oglądały pozostałe kobiety i ja. Ty możesz  wykonać takie doświadczenia robiąc je w towarzystwie bliskiej Ci kobiety lub w kręgu kobiet. Jeśli to wzbudza dyskomfort na który nie masz teraz pojemności lub nie ma nikogo z kim możesz to zrobić,  skorzystaj z wizualizacji wykonując doświadczenie w myślach.

jesteś tą, która wie

W programie dzielę się z Tobą moim własnym doświadczeniem - tylko tym, co sama przeżyłam, poczułam, odpamiętałam. Nic ponad to. W tym programie nie ma za wiele „wiedzy” z książek czy stron internetowych. Opieram swoją pracę na tym, co sama przeżyłam i co na 100% jest dla mnie prawdą. Jednak nie wszystko o czym mówię będzie prawdą dla Ciebie. To dobrze! Sprawdzaj w sobie czy to, co wnoszę rezonuje z Tobą, próbuj metod, do których Cię zapraszam, bierz te, które Ci służą a pozostałe odrzuć śmiało. Pytaj, smakuj... I zawsze bierz za pewnik tylko to, czego sama doświadczyłaś.

Pozdrawiam Cię ciepło.
Celebrujmy naszą cykliczność radośnie i w przyjemności!
- Aleksandra

wsparcie

Jeśli w trakcie programu poczujesz, że jest w Twoim ciele i emocjach więcej do objęcia niż myślałaś i będziesz potrzebowała wsparcia, w każdej chwili możesz skorzystać z sesji 1:1 ze mną.

wsparcie indywidualne

Newsletter

Zapisz się na newsletter Pasjonujące Listy, czyli listy pisane z pasją i odbierz lekcję: "Przyjemna miesiączka - co zrobić, by mnie nie bolało?" oraz checklistę, która pomoże Ci zadbać o siebie w czasie miesiączki.

.